© تمام حقوق متعلق به ایده فرم است.

 
میز مینیمال

میز مینیمال

میز مینیمال

میز مینیمال در سال های اخیر ترند میزهای کارمندی را به خود اختصاص داده است. این میزها میتوانند محیط کار یا منزل شما را بسیار مدرن و شیک تر نشان دهند. سادگی همیشه زیباست و میزهای مینیمال نیز از این قانون تبعیت میکنند. همین موضوع باعث شده است که شرکت فرم در طراحی خود تا حد امکان مینیمالیته را در نظر بگیرد. در همین راستا شرکت فرم، سری مینیمال خود را تنها معطوف به میز کارمندی نکرده است.

همانگونه که در سایت مشاهده مینمایید، شرکت فرم نمونه های میزکارمندی، میز کارگروهی، میز کنفرانس و حتی میزهای مدیریت را در قالب میزی مینمال طراحی کرده است.

میز مینیمال شرکت فرم

میز مینیمال شرکت فرم در ساده ترین حالت ممکن طراحی شده است. این میز به راحتی با هر فضایی هماهنگ میشود. در ساخت این میز، سبکی این میز در نظر گرفته شده است. به طوریکه جابه جایی و تغییر دکوراسیون را تا حد زیادی تسهیل میبخشد.

میز مینیمال

صفحه میز

سطح رویی میز از جنس MDF با روکش ملامینه ساخته شده است. اگرچه این میز قابل سفارش با متریال های شیشه، پلی گلاس و هایگلاس میباشد. با این وجود بدلیل خش پذیری سایر متریال ها، ما به شما ملامینه را پیشنهاد میدهیم. ملامینه علاوه بر قیمت مقرون به صرفه، تنوع بالایی هم در رنگبندی دارد. به طوری که قابلیت تطبیق با هر رنگ دکوراسیون را دارد.

پایه میز

پایه ی این میز از جنس پروفیل فولادی بدون درز با پوشش رنگ الکترواستاتیک میباشد. پایه ی این کار در دو حالت مات و براق قابل اجرا میباشد. اگر ظاهر پایه برایتان خیلی اهمیت دارد، ما به شما پایه ی استیل را پیشنهاد میدهیم. پایه های استیل با وجود قیمت بالاتر، به راحتی با سایر وسایل اتاق ست میشود. علاوه بر آن ماهیت جیوه ای آن، فضا را بزرگتر نشان میدهد.

فلنچ میز

فلنچ ها به منظور ایجاد فاصله ای بین صفحه و پایه استفاده میشود. جنس آنها از چدن نشکن و رنگ ذاتی آنها مشکی (خودرنگ) میباشد. که میتوانیم برای زیبایی بیشتر از رنگ نقره ای به عنوان روکش آن استفاده کنیم. فلنچ ها در مقابل زنگ زدن و رنگ پریدگی مقاوم هستند. به علت فاصله ای که بین صفحه و پایه ایجاد میکند، حالت شناور به صفحه میدهد. این موضوع باعث ایجاد حس سبکی به بینندگان میدهد. همچنین از فلنچ ها در زیر پایه میز نیز استفاده میشود. این موضوع برای تنظیم ارتفاع میز بسیار کاربرد دارد. شاید بارها به این نکته برخورده باشید که سطح زمین تراز نباشد. به کمک این محصول میتوان تعادل را در میز برقرار کرد. به طور کلی میتوان گفت، به کمک فلنچ ها مقاومت و ایستایی این میز چند برابر شده است.