© تمام حقوق متعلق به ایده فرم است.

 

میز مدیریت carta

میز مدریت

میز مدیریت carta یکی از میزهای مدرن مدیریتی میباشد. یکی از مهمترین مکان ها در یک سازمان اتاق مدیریت است. این اتاق همانطور که از اسمش پیداست مرکز هدایت یک شرکت میباشد. به همین دلیل باید تجهیزات و لوازم اداری خاص خود را داشته باشد.

میز مدیریت کارتا

در این متن درباره میز مدیریت کارتا صحبت میکنیم. این مدل یکی از محبوبترین میزهای مدیریتی میباشد. از مزایای این میز، تکمیل بودن ست مدیریتی میباشد. این ست شامل میز کنفرانس، بوفه، کمد و جلو مبلی میباشد.

میز مدیریت کارتا

پایه ی میز

میز مدیریت کارتا میزی مدرن با طراحی منحصربفرد میباشد. پایه ی این میز رنگ پلی اورتان است که به صورت حجمی ساخته شده است. ساخت پایه به صورت حجمی امکانات ویژه ای را برای میز فراهم کرده است. در این طراحی جای عبور سیم ها در پایه ی میز طراحی شده است. کابل هایی که از کف زمین کشیده شده به راحتی از داخل پایه میز عبور میکند و مستقیما قابل دسترسی است.

  • قسمت روی پایه نوار استیل استفاده شده است. این نوار علاوه بر زیبایی میز به استحکام پایه نیز کمک میکند.

صفحه ی میز

صفحه ی این میز قابل سفارش با متریال های گوناگون میباشد. صفحه ی پلی گلاس از متریال های پرطرفدار این میز میباشد. این سطح با لایه ای از جنس رزین پوشیده شده است. این امر باعث مقاومت بیشتر میشود. سطح صفحه براق، یکدست و بدون موج است.

  • دور صفحه از نوار دو رنگ استفاده شده است. این نوار علاوه بر زیبایی، حس شیشه را منتقل میکند.

ساید میز

در طراحی این محصول ساید بسیار جاداری در نظر گرفته شده است. فضای طراحی شده در ساید مناسب، جهت قرار دادن گاو صندوق الکتریکی میباشد.