© تمام حقوق متعلق به ایده فرم است.

 
میز مدیریت مدرن موربیدو

میز مدیریت مدرن موربیدو

میز مدیریت مدرن موربیدو

میز مدیریت مدرن

وقتی از میز مدیریت مدرن صحبت میکنیم منتظر میزی ساده به دور از هرگونه خلاقیتی هستیم. این دیدگاهی است که بین عموم رایج شده است. شاید در گذشته مدرنیته اینگونه معنا میشد اما امروزه کمی متفاوت است. تیم طراحی ما در شرکت فرم  با بهره گیری از ذهنی خلاق توانسته میزهای مدیریت خاص را خلق کند.

میز مدیریت موربیدو

به دور از هرگونه حاشیه و کلام زائد سراغ میز مدیریت مدرن موربیدو میرویم. این میز در نهایت سادگی، مرزهای خلاقیت را جابه جا کرده است. موربیدو با طراحی منحنی شکل خود توانسته نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند. به طوریکه در نگاه اول فکرتان را درگیر متریال به کار رفته در خود میکند. متریالی که با چنان ظرافتی خم شده است و از طرف دیگر میزان خم شدگی آن چشم نواز است.

میز مدیریت مدرن موربیدو

پایه ی میز موربیدو

همانگونه که در تصویر مشاهده میکنید، در طراحی این میز به راحتی کاربر توجه شده است. در قسمتی که پایه‌ها به هم متصل می‌شوند منحنی ایجاد شده تا صندلی به آسانی در زیر میز قرار بگیرد. اگر بیشتر دقت کنید متوجه میشوید که قسمت جلوی آن کمی از سطح زمین بالاتر است. همین اختلاف سطح جزئی باعث شده است تا کاربر برای رفع خستگی پای خود را روی آن قرار دهد.

فایل میز موربیدو

فایل این میز در داخل میز طراحی شده است. به صورتیکه از فضای میز کاملا بهینه استفاده شده است. اگر چپ دست هستید اصلا جای نگرانی نیست. قابلیت جابه جایی در طراحی این میز در نظر گرفته شده است. حتی در صورتیکه وسایل زیادی داشته باشید، میتوانید در دو طرف از فایل استفاده نمایید.

صفحه ی میز موربیدو

صفحه ی این میز از جنس ام دی اف با روکش ملامینه میباشد. اگر فضای اتاقتان بزرگ است و به دکوراسیون تیره علاقه دارید، ما ترکیب رنگ مشکی و رنگ چوب را به شما پیشنهاد میکنیم.

میز مدیریت مدرن موربیدو میز مدیریت مدرن موربیدو

از دیگر مزایای این مدل کامل بودن ست این مدل میباشد. این ست شامل میز مدیریت، میزکنفرانس، ساید و بوفه میباشد. در ادامه نمونه هایی از این ست مدرن را میبینید. همانگونه که در تصاویر هم مشخص است، فایل اینکار قابل تطبیق میباشد. همچنین بوفه ی این کار با الهام گرفتن از میز میباشد. بوفه بسیار جادار طراحی شده است. ساید اینکار نیز در نهایت ظرافت و زیبایی ساخته شده است. این مجموعه به صورت قطعات یک پازل در کنار هم قرار گرفته است. و اتاق کار شما را به فضایی بی بدیل تبدیل کرده است.

میز مدیریت مدرن موربیدو

برای هر گونه اطلاعات بیشتر کافی است به قسمت محصولات مراجعه کرده و در ست های مدیریت به دنبال میز مدیریت موربیدو بگردید. در قسمت توضیحات سایر اطلاعات فنی این ست مدرن آورده شده است.