© تمام حقوق متعلق به ایده فرم است.

 
میز مدیریت لوکس

میز مدیریت لوکس

میز مدیریت لوکس

وقتی صحبت از میز مدیریت و لوکس بودن میشود اولین گزینه که به ذهنتان خطور میکند هزینه است. اما لوکس بودن قبل از هزینه نیازمند طراحی هوشمندانه است. نه متریال میتواند لوکس بودن را به شما القا کند و نه اندازه ی میز. گاهی افراد فکر میکنند بزرگ بودن میز مدیر است که به آن ابهت میبخشد اما اینطور نیست. اگر دقیق تر به میزهای مدیریت لوکس نگاه کنید متوجه میشوید عنصر جادویی همه ی آنها، طراحی است. این طراح است که با ریزبینی و در نظر گرفتن ویژگی های مدنظر کارفرما، بهترین اثر را خلق میکند. تازه بعد از طراحی است که میتوان ادعا کرد که متریال لوکس بودن را تقویت میکند. در این نوشته میخواهیم به بررسی یکی از میزهای مدیریت لوکس شرکت فرم بپردازیم.

میز مدیریت بوگاتی

این میز یکی از پرطرفدارترین میزهای مدیریت لوکس میباشد. در طراحی میز بوگاتی از متریال های سنگ و چوب استفاده شده است. در پایه ی این میز از خطوط در هم و متقاطع استفاده شده است که به این میز حس مرموز بخشیده است.

میز مدیریت مدرن بوگاتی

برای توضیح با جزئیات بیشتر، بهتر است هر قسمت را به صورت مجزا مطرح کنیم.

صفحه ی میز

صفحه ی میز قابلیت انطباق با متریال های مختلف را دارد. همانطور که میبینید برای صفحه ی این میز از چرم استفاده شده است. چرم در کنار سنگ های پایه زیبایی این کار را دو چندان کرده است. همچنین اگر مینیمال پسند هستید میتوانید جنس صفحه ی کار را هم از سنگ سفارش بدید تا با پایه ها ست شود.

پایه ی میز

پایه ی این میز از جنس سنگ میباشد. گرچه این متریال از نظر هزینه بالاست و وزن سنگینی دارد. اما مقاومت بالایی دارد. همچنین پایه ی این میز وجه تمایز آن با سایر میزها میباشد. اگر به تصویر بالا بیشتر توجه کنید، به ست بودن پایه ی میز با دیوارپوش پی میبرید. شاید در نگاه اول تصور کنید این میز فقط جای زیادی اشغال میکند، ولی اینطور نیست. بدلیل رنگ گرم به کار رفته شده در کنار سنگ، این میز بزرگ بنظر میرسد. از طرفی دیگر در پایه ی این میز کشوهای جاداری تعبیه شده است.

میز مدیریت لوکس

فایل این کار در عین ظرفیت بالا قسمتی از طراحی این میز میباشد. از نکات قابل توجه در این ست میتوان به همگونی آن اشاره کرد. اگر اتاق مدیریت بزرگی دارید که میز کنفرانس تان را هم در آن قرار میدهید نگران نباشید. در کنار این میز، میز کنفرانسی همگون طراحی شده است. بطوریکه آن را به مجموعه ای بی بدیل تبدیل کرده است.

میز مدیریت مدرن

همانگونه که در تصاویر میز کنفرانس لوکس این مجموعه را مشاهده میکنید، سنگ هماهنگ شده ی صفحه ی میز چشم نواز میباشد. در کنار میزهای لوکس، در این مجموعه بوفه ی مدرنی نیز طراحی شده است.

بوفه ی لوکس

بدنه های این بوفه نیز از سنگ کار شده است. همین امر باعث شده است که در کنار رنگ طلایی اکسسوری ها، لوکس ترین قاب را ایجاد کند.